Accommodation
& Wellness

Vila Kotlina offers wonderful accommodation in the Tatranská Kotlina in six apartments of different styles together with wellness, summerhouse and fireplace. The Vila is also suitable for larger family celebrations or corporate events.

23

Capacity

Wellness

Wellness

Summerhouse

Summerhouse

Fireplace

Fireplace

Netflix

Netflix

Wi-Fi

Wi-Fi

Persons: 

1
Reservation

Cozy accommodation
in the heart of Slovakia

The total accommodation capacity of the villa is 23 people. All apartments are equipped with their own kitchen, bathroom, WC, TV/SAT, and Netflix. Kitchens include refrigerators, double hotplates, dishwashers, capsule coffee machines (Tchibo), electric kettles, and microwaves.

Ski - Fun Bachledova dolina, Chata Plesnivec, Belianska cave or Tatranská Lomnica is just a jump away.

Country & Industry studio

Apartmán je vkusne zariadený do country a industry štýlu. Obsahuje kuchynku (mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, kávovar (Tchibo), rýchlovarna konvica), a kúpeľňu (wc, sprcha), TV/SAT/Netflix. Súčasťou apartmánu je aj krásny balkón. Apartmán je určený pre dve - tri osoby, kde sa z gauča dá urobiť prísteľka.

Ľúbezný apartmán

Ľúbezný apartmán na romantický útek pred každodennou rutinou pre vašu polovičku a vás. Apartmán ponúka krásnu vaňu pre dve osoby priamo v izbe, kuchynku (mikrovlnka, chladnička, kávovar (Tchibo), rýchlovarna konvica), toaletu, a TV/SAT/Netflix. Apartmán je určený pre dve osoby.

Goral apartmán

Goral apartmán je zariadený do goralského/poľovnického štýlu. Apartmán obsahuje kuchynku (mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, kávovar (Tchibo), rýchlovarna konvica), a kúpeľňu (wc, sprcha), TV/SAT/Netflix. Apartmán je vhodný pre 5 osôb.

Gerlach apartmán

Gerlach apartmán vzdáva úctu Vysokým Tatrám. Apartmán obsahuje kuchynku (mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, kávovar (Tchibo), rýchlovarna konvica), a kúpeľňu (wc, sprcha), TV/SAT/Netflix. Apartmán je vhodný pre 5 osôb.

Apartmán Hviezdoslav

Apartmán Hviezdoslav zaujme predovšetkým svojím obkladom a príjemnou atmosférou. Apartmán obsahuje kuchynku (mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, kávovar (Tchibo), rýchlovarna konvica), a kúpeľňu (wc, sprcha), TV/SAT/Netflix. Apartmán je vhodný pre 6 osôb, kde 3 osoby sa dokážu vyspať na prístelkach (90x200).

Ľudový apartmán

Ľudový apartmán vás ohúri kombináciou farieb. Je to najsvetlejší aprtmán vo Vila Kotlina. Apartmán obsahuje kuchynku (mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, kávovar (Tchibo), rýchlovarna konvica), a kúpeľňu (wc, sprcha), TV/SAT/Netflix. Apartmán je vhodný pre 4 osôb, kde 2 osoby sa dokážu vyspať na prístelkach (90x200).

Wellness

Vírivka

Vírivka vás príjemne zahreje po náročnej túre alebo lyžovačke. Vírivka je vhodná pre 5 osôb a je neustále vyhriata na príjemných 38 °C.

Infrasauna

Infrasauna je vhodná pre 2-3 osoby. Infrasauna zahrieva telo pôsobením žiarenia troch vlnových dĺžok a jej účinky prenikajú do väčšej hĺbky tkanív. Vďaka tomu prináša želaný úžitok už pri nižších teplotách.

Fínska Sauna

Do sauny to budete mať len pár krokov. Fínska sauna je vhodná pre 6 osôb a zahreje vás po náročnom dni. Hovorí sa, že najkrajší ste hodinu po saune. :)

Cestovanie je jediná vec,
ktorú si kúpiš a spraví ťa bohatším

Aktivity v okolí

Belianska Jaskyňa

Jaskyňa sa nachádza 15 minút pešo priamo od chaty, takže nemusíte riešiť drahé parkovanie pred jaskyňou.

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je od Vili Kotlina vzdialená asi 1:20h pešo. Hore vás čaká krásny výhľad a možnosť napojenia sa na turistickú trasu ku Chate pri Zelenom plese.

Referencie

Maroš H.

Nové, čisté, vkusne zariadené, kde tradičný materiál drevo bol kombinovaný s modernejšími materiálmi. Pekná, obnovená tatranská architektúra. K dispozícii sauna a vírivka. Chata je pekne chránená medzi vysokými stromami a pritom napojenie na hlavný ťah smerom Bachledova dolina alebo Tatranská Lomnica je len na skok. Miesto na parkovanie hned pri chate. Netflix :-)

Dominika

Krásne prostredie, úžasná Vila, veľmi milý a ustretový majiteľ.

Miroslava H.

Skvelé vybavenie, krásna rekonštrukcia, veľmi prijemný hostitelia.

Silvia M.

Hostitelia ako ubytovatelia sú perfektný. Milý a priateľský. Miesto, vybavenie, kvalita zariadenia je skvelá. Najradšej by som napísala zlú recenziu, aby sa potom nestávalo, že bude mať stále vybookované 😀 sorry.